Міжнародний день захисту дітей

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей. Діти - це безмежна ще не зіпсована щирість і відвертість. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.  Ми дорослі прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Навчальний тижневий візит до Польщі

Своїми враженнями про навчальний тижневий візит  до Свєнтокшиського воєводства Польщі поділилась начальник управління освіти,культури,туризму,молоді та спорту Демидівської селищної ради О.Грицюта.

Учні Хрінницького ліцею прослухали лекцію «Викрадення людей»

23 травня у Хрінницькому ліцеї учні 9 – 10 класу прослухали лекцію «Викрадення людей», «Як не попасти в рабство.», яку провела Омельчук Тетяна Миколаївна, працівник   відділу у справах дітей та соціального захисту населення Демидівської селищної ради.

«Молодь обирає здоров’я»

17 травня 2018 року у Рівному відбувся ІІ етап Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Взяти участь у ньому приїхало більше ста учасників у складі 21 команди.