Святкування престольного празника селища Демидівка.

09 жовтня 2018 року  на свято Івана Богослова, престольного празника селища Демидівка, працівниками Центральної бібліотеки  та Будинку культури Демидівської селищної ради проведено конкурсно – ігрову розважальну програму для дітвори  «Кожен знаходить у ріднім краю стежки і сонце і пісню свою».   Діти  цікаво та змістовно провели своє дозвілля. Малювали малюнок на асфальті «Ми – маленькі козачата», проявляючи свої художні здібності;  залюбки брали участь в різноманітних рухливих  іграх ; танцювали  танці в різних жанрах; активно відповідали на запитання казкової  вікторини; відгадували загадки  та  співали українські пісні. Всі були досить активними і залишилися дуже задоволені.  Ми сподіваємося, що дітвора отримала заряд бадьорості та позитивної енергії.

«Учитель спокою не знає, учитель завжди у тривозі».

Поміж багатох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.