Шановні бібліотекарі!

Дата: 28.09.2018 12:31

Шановні бібліотекарі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек. Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.

Бібліотекарі – це порадники на шляху до вершини знань та мудрості, збирачі духовних скарбів та провідники у світ непізнаного.

Бажаємо Вам,  міцного здоров’я, довголіття, родинного затишку, дружнього взаєморозуміння та підтримки, нових ініціатив, цікавих проектів, при виконанні свого професійного обов’язку. Нехай Ваша праця – праця хранителів людської мудрості – завжди користується повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях!

Начальник управління освіти,                                 Начальник відділу культури

культури, туризму, молоді та спорту                      туризму, молоді та спорту

Демидівської селищної ради О.Г. Грицюта          управління освіти, культури,                                                                                                                             молоді та спорту  Н.Г. Іщук