Поміж багатох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

4 жовтня відбулося свято і в Демидівському Будинку творчості школярів. В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а вихованці підготували чудові концертні номери й привітання. Свято розпочали ведучі Августинович Іван та Яковецька Карина. Своїх наставників вітали першокласники з піснею «Любим вчительку свою», вихованці гуртка ансамблю народних інструментів «Візерунок» подарували чудові пісні: «Дивна квітка» у виконанні родинного гурту Юлії, Соломії та Віталіни Матринюків, «Диво дівчинка» у виконанні Новіцької Дарини, Панчука Тимофія та Кривіцької Олесі, «Птаха літала» у виконанні Полуян Олесі, «Соловейко» у виконанні Новіцької Дарини, «Спасибі вам рідненькі вчителі» у виконання Юлії Мартинюк та танок «А ми дівчата з України» у виконанні вихованців «Хореографічного» гуртка. А віршованими рядками вітали всіх педагогів закладу, вихованці гуртків: в’язання та бісероплетіння «Намистинка».

З побажаннями для педагогів виступила директор закладу Л. Гусаревич. На свято завітав листоноша Пєчкін з терміновою вітальною телеграмою. У ході свята було проведено веселу фізкультхвилинку для керівників гуртків.

Метою такого заходу було виховувати почуття любові та поваги до себе, як до своїх учнів та у доступній формі донести до свідомості учителя те, що він Учитель з великої букви. Учитель – це наша совість, взірець у житті єдиний, без нього життєва повість не пишеться у людини.

Зі святом дозвольте нам Вас привітати.
Щастя, здоров’я, добра побажати,
Пошани, тепла та й довгого віку,
Кохання і віри, багатства без ліку.

Працюється легко Вам хай і живеться,
А все, що в думках, хай одразу вдається,
З Днем вчителя щиро ми всі Вас вітаємо,
Всього Вам найкращого в світі бажаємо.

 

Свято підготували і провели культорганізатор закладу Ірина Ряска, керівник ансамблю народних інструментів «Візерунок» Тетяна Погранична та керівник «Хореографічного» гуртка Іванна Макарук.

 

Ірина Ряска,

культорганізатор Демидівського БТШ