Катерина Чечелюк, учениця Демидівського ліцею, отримала другу премію на конкурсі «Яскраві діти України».

У неділю, 24 червня 2018 року, у Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі відбувся  обласний етап конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України», який вже другий рік поспіль проходить на Рівненщині.

“Козацький гарт”

Вже стало доброю традицією, що Пляшевський ліцей гостинно приймає обласний тур Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України “Козацький гарт”,  який має на меті формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності та зміцнення здоров’я учнівської молоді, поліпшення національно-патріотичного виховання учнів освітніх закладів.

Цікаві розваги для дітей в селі Рогізне

В понеділок зранку дітей чекав сюрприз: переступивши поріг школи, їх перетворювали на тварин і поселяли в "зоопарк". Хоч там було весело (ігри, змагання), та все ж таки неволя. І перед "звірятами" постало завдання вибратися з неволі - намалювати, описати свого героя-тваринку. Закінчилося свято веселим запусканням повітряного змія.

Методичне об'єднання педагогів

Методичне об'єднання педагогів дошкільників на базі Хрінницького ЗДО "Сонечко"  по темі: "Національне виховання дітей дошкільного віку"

Табір «Сонечко» Вербенського ліцею

Цікаво та весело проходять дні в таборі «Сонечко» Вербенського ліцею. Веселим, насиченим і яскравим видався понеділок,  4 червня  для дітей – у таборі було проголошено День англійської мови, який організував вчитель Хмарук Оксана  Анатоліївна, а допомогли їм у проведенні заходу керівники  загонів. Святковий настрій, мовна атмосфера створювалися за допомогою музики і пісень англійською мовою; кольоровим оформленням стіннівок, виставок, різноманітних конкурсів; переглядом відео презентацій — тобто День був заповнений іноземною мовою.