Тиждень фізичної культури та спорту.

Дата: 17.09.2018 09:30

Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією Пляшевського ліцею стало проведення тижня фізичної культури та спорту. Цього року він відбувався з 10 по 14 вересня. Метою тижня було поширити ідеї олімпійського руху в Україні, активізувати фізкультурно-масову роботу в освітньому закладі, сформувати в дітей мотивацію до здорового способу життя.
  Тиждень фізкультури та спорту був цікавий та змістовний, насичений запальними та веселими змаганнями. Побажаємо учням успіху в подальших звершеннях, адже спортивне життя ліцею не обмежується одним тижнем, попереду в кожного – багато досягнень та перемог.

Петро Скруха, вчитель фізичної культури