Нормативно-правова база та методичні рекомендації

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Закон України «Про співробітництво територіальних громад»

Наказ Мінрегіону від 27.08.2014 № 233 «Про затвердження Примірних форм договорів про співробітництво територіальних громад»

Наказ Мінрегіону від 15.08.2014 № 225 «Про затвердження Порядку формування та забезпечення функціонування реєстру про співробітництво територіальних громад»

Практичний посібник для посадових осіб місцевого самоврядування “Організація співробітництва територіальних громад в Україні” (2017 р.)

Методичні рекомендації щодо практичного застосування положень Закону України «Про співробітництво територіальних громад» в частині організації та юридичного оформлення співробітництва

Укладені договори про співробітництво територіальних громад

1. Договір про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільних проєктів від 27 грудня 2018 року (Демидівська селищна рада, Бокіймівська сільська рада, Боремельська сільська рада, Вовковиївська сільська рада)
  2. Договір про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Демидівської селищної ради Рівненської області від 12 березня 2021 року (Демидівська селищна рада, Боремельська сільська рада)