Засідання старшокласників "Лідер".

Дата: 21.09.2018 09:54

З початком навчального року  розпочала свою діяльність рада лідерів учнівського самоврядування шкіл Демидівської ОТГ.

Навчання проходило на базі Демидівського Будинку творчості школярів під керівництвом координатора Ірини Віталіївни Ряски, керівника гуртка «Лідер». Мета такого зібрання - це підтримка і розвиток учнівського самоврядування, проведення навчання учасників збору з використанням нових технологій, в тому числі ІКТ, розроблення і затвердження плану роботи на 2018-2019 навчальний рік.

На засіданні обговорювалась тема миру на планеті, де акцентувалась увага на таких цінностях як державність , людяність, патріотизм, збереження миру та мирних стосунків між людьми. Епіграфом заняття стали слова Миколи Тихонова: «У кожного, ким би він не був, чим би він не займався, є один борг, який потребує самовідданого і вірного служіння: захищати мир».  В ході заняття використовувались різні форми роботи: тренінги, вправи: «Учимося креативно мислити», «Хвилина вільних думок», «Хрестоматія миру», «Незакінчені речення», «Святковий салют». Учасники зустрічі розпочали практичну вправу «Постери Миру» з подальшим завершенням в учнівських колективах шкіл, провели бесіду «Діалог з майбутнім».

Зустріч завершили піснею Марти Шпак «Ми за Волю, ми за Мир» та словами вірша:

…Єднаймось до миру усі, учімось любити й прощати,

Хай кожен наш прожитий день буде схожий на маленьке свято.

Я голосую за мир, хай буде завжди він і всюди,

Бо як буде мир на землі, то будуть щасливими люди.

Методист БТШ Ж.Максимюк