Щодо земельних ділянок, часток (паїв) для яких не визначається мінімальне податкове зобов’язання

Головне управління ДПС в Рівненській області повідомляє, що підпунктом 14.1.114 прим. 2 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено, що мінімальне податкове зобов’язання (далі – МПЗ) це – мінімальна величина податкового зобов’язання із сплати податків, зборів, платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, пов’язаних з виробництвом та реалізацією власної сільськогосподарської продукції та/або з власністю та/або користуванням (орендою, суборендою, емфітевзисом, постійним користуванням) земельними ділянками, віднесеними до сільськогосподарських угідь, розрахована відповідно до ПКУ. Сума МПЗ, визначених щодо кожної із земельних ділянок, право користування якими належить одній юридичній або фізичній особі, у тому числі фізичній особі – підприємцю, є загальним МПЗ.

Землевласники Демидівської та Боримельської громад сплатили 6,9 млн грн земельного податку

Упродовж січня-серпня 2023 року платники податків Демидівської та Боримельської громад перерахували до місцевих бюджетів громад 6,9 млн гривень плати за землю. Цьогорічні показники земельного податку перевищили надходження  минулого року на 675 тис гривень

Електронні сервіси

Головне управління ДПС у Рівненській області звертає увагу на зручність, доступність та комфортність запроваджених ДПС України електронних сервісів, завдяки яким можна сформувати, перевірити й надіслати до контролюючих органів податкову звітність, дистанційно перевірити розрахунки із бюджетом, зареєструвати програмний РРО, дізнатися про строки сплати податків, а також іншу корисну інформацію.

Оголошення

Буде припинено подачу електроенергії

ПрАТ "Рівнеобленерго" повідомляє, що у зв'язку з ремонтними роботами на ПЛ-0.4  буде припинено подачу електроенергії в смт.Демидівка по вул.Луцька, П.Орлика, Ювілейна та в державній пожежно-рятувальній частині 27.09.2023р. з 09:00-17:00. 

Повідомлення про намір ТОВ «Енергозбереження Рівне» Здійснити встановлення тарифу на теплову енергію

Відповідно до вимог наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №130 від 05.06.2018 року, ТОВ «Енергозбереження Рівне» інформує споживачів про намір здійснити встановлення тарифу на теплову енергію, яка виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, її транспортування та постачання, для потреб установ та організацій, які фінансуються з державного і місцевих бюджетів смт. Демидівка.