Шановні музиканти та шанувальники музичного мистецтва!

Щиро вітаємо Вас з Міжнародним днем музики!

Це свято знаходить палкий відгук у серці кожної людини. Адже мову музики розуміють всі незалежно від національності, віку та соціального статусу.

Споконвіку людина черпає у цьому чистому джерелі натхнення й сили, світлі сподівання та чисті прагнення. В чарівних мелодіях - радість буття, краса людської душі, велич людини-творця.

Щира подяка музичним колективам, композиторам, диригентам, викладачам районної музичних школи - всім, хто дарує нам незабутні хвилини спілкування з цим прекрасним, вічним, неповторним мистецтвом.

Сердечно зичимо Вам міцного здоров'я, родинного щастя, миру й добра, невичерпного натхнення та підкорення нових творчих вершин задля подальшого збагачення духовної скарбниці українського народу!

Начальник управління освіти,                                             Начальник відділу культури

культури, туризму, молоді та                                               туризму, молоді та спорту

спорту Демидівської селищної                                            управління освіти, культури,

ради О.Г. Грицюта                                                                    молоді та спорту Н.Г. Іщук