Про оформлення повернення готівки за товар, якщо у скриньці РРО не вистачає готівкових коштів Податкова інформує

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що відповідно до п. 7 розд. III Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547, реєстрація видачі коштів у разі повернення товару (відмови від послуги, прийняття цінностей під заставу, виплати виграшів у державні лотереї та в інших випадках) або скасування помилково проведеної через реєстратор розрахункових операцій суми розрахунку здійснюється шляхом реєстрації від’ємної суми.

Отримання Витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та сплати єдиного внеску Податкова інформує

Отримання Витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та сплати єдиного внеску

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що для платників податків з 1 травня 2024 року в Електронному кабінеті став доступним ресурс отримання Витягу щодо стану розрахунків з державним та місцевими бюджетами, а також цільовими фондами, починаючи з 2013 року за кожний рік окремо та в розрізі податків, зборів, платежів, а також єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Землевласники Демидівської та Боремельської громад сплатили 5,3 млн грн земельного податку Податкова інформує

Упродовж січня-червня 2024 року платники податків Демидівської та Боримельської громад перерахували до місцевих бюджетів громад 5,3 гривень плати за землю. Цьогорічні показники земельного податку перевищили надходження  минулого року на 811 тис гривень

За якими реквізитами платіжної інструкції в ІКП здійснюється облік надходжень податків, зборів, сплачених на бюджетні рахунки та єдиного внеску, сплаченого на небюджетні рахунки? Податкова інформує

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що реквізити платіжної інструкції визначені Інструкцією про безготівкові розрахунки в національній валюті користувачів платіжних послуг, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 29.07.2022 року № 163, та Порядком заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати (стягнення) податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, внесення авансових платежів (передоплати), грошової застави, а також у разі їх повернення, затвердженим наказом Міністерства фінансів Українивід 22.03.2023 № 148, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 березня 2023 року за № 528/39584.

Переглянути раніше подану звітність можна у Е-кабінеті Податкова інформує

Переглянути раніше подану звітність можна у Е-кабінеті

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що платник податків стає суб’єктом електронного документообігу після надсилання до контролюючого органу першого будь-якого електронного документа у встановленому форматі (п. 42.6 ст. 42 ПКУ).

Платники Демидівщини сплатили майже 28 млн грн ПДФО Податкова інформує

Платники Демидівщини сплатили майже 28 млн грн ПДФО

Протягом січня-червня 2024 року платниками податків Демидівщини до бюджетів усіх рівнів сплачено 27,9 млн гривень ПДФО. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження до зведеного бюджету цього податку зросли майже на  2,3 млн гривень

При продажі об’єкту оподаткування необхідно подати до податкової форму № 20-ОПП Податкова інформує

При продажі об’єкту оподаткування необхідно подати до податкової форму № 20-ОПП

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що відповідно до п. 63.3 ст.63 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платник податків зобов’язаний повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, контролюючі органи за основним місцем обліку згідно з порядком обліку платників податків.

Перегляд особових рахунків зі сплати податків та зборів через Електронний кабінет Податкова інформує

Головне управління ДПС у Рівненській області звертає увагу, що в Електронному кабінеті, розміщеному на офіційному вебпорталі ДПС, платники податків мають змогу переглянути власні особові рахунки зі сплати податків, зборів та інших платежів та дізнатись стан розрахунків з бюджетом (наявність боргу, переплати, тощо).