Понад 1,7 млн грн екологічного податку надійшло від підприємств Дубенщини

Понад 1,7 млн грн екологічного податку надійшло від підприємств Дубенщини За вісім місяців цього року суб’єкти господарювання Дубенського району, які здійснюють викиди забруднюючих речовин, перерахували до бюджетів усіх рівнів 1713 тис гривень екологічного податку. Порівняно з аналогічним періодом 2022 року надходження зросли на 325 тис гривень.

Підприємства та компанії Дубенського району сплатили понад 245 млн грн податку на прибуток

Підприємства та компанії Дубенського району сплатили понад 245 млн грн податку на прибуток Господарюючі суб’єкти Дубенського району упродовж восьми місяців 2023 року сплатили до бюджетів усіх рівнів 245,5 млн гривень податку на прибуток. Це на 153,3 млн гривень більше, ніж у минулому році. 

Особливості змін щодо застосування РРО

Особливості змін щодо застосування РРО Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що 01 серпня 2023 року набрав чинності Закон України від 30.06.2023 року № 3219-ІХ яким, зокрема, внесено зміни до розд. ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 265). 

Громади Дубенського району залучили 6,6 млн гривень роздрібного акцизу 

Громади Дубенського району залучили 6,6 млн гривень роздрібного акцизу  За підсумками січня-серпня 2023 року до місцевих бюджетів Дубенського району сплачено 6,6 млн гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

Пільга з податку на нерухоме майно не застосовується до об’єктів житлової нерухомості, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів

Пільга з податку на нерухоме майно не застосовується до об’єктів житлової нерухомості, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів Головне управління ДПС у Рівненській області  інформуює, що відповідно до підпункту 266.4.3 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що сплачується на відповідній території з об’єктів житлової нерухомості, для фізичних осіб не застосовуються до об’єктів оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів, зокрема здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності.

Кількість зареєстрованих СГ РРО має відповідати кількості місць проведення розрахунків

Кількість зареєстрованих СГ РРО має відповідати кількості місць проведення розрахунків Головне управління ДПС у Рівненській області  нагадує, що дія Закону № 265 поширюється на усіх суб’єктів господарювання, їх господарські одиниці та представників (уповноважених осіб) суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій або безготівковій формі. При цьому, кількість зареєстрованих суб’єктом господарювання РРО має відповідати кількості місць проведення розрахунків.

З легальних доходів жителів Дубенського району до бюджету сплачено майже 992 млн гривень ПДФО

З легальних доходів жителів Дубенського району до бюджету сплачено майже 992 млн гривень ПДФО Упродовж січня-серпня 2023 року платники Дубенського району спрямували до бюджетів усіх рівнів 991,9 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Як повідомила начальник Дубенського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області Алла Панчук «Порівняно з відповідним періодом минулого року, надходження даного платежу зросли на 244,7 млн гривень» .

Розрахункові операції на ПРРО можуть проводити лише особи, сертифікати електронних підписів чи печаток яких внесені до відповідного Реєстру

Розрахункові операції на ПРРО можуть проводити лише особи, сертифікати електронних підписів чи печаток яких внесені до відповідного Реєстру Головне управління ДПС у Рівненській області  повідомляє, що суб’єкт господарювання може проводити розрахункові операції на програмному реєстраторі розрахункових операцій самостійно або визначати уповноважених осіб – касирів.