На Дубенщині за використання лісових ресурсів сплачено 5,7 млн грн ренти

За січень-березень 2024 року у Дубенському районі до бюджетів усіх рівнів сплачено 5,7 млн гривень ренти за спеціальне використання лісових ресурсів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження до зведеного бюджету цього податку зросли більше ніж у 10 разів.

Податкова інформує

Громадяни – власники земельних ділянок до 01 травня мають подати заяву для застосування пільги

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що у разі якщо фізична особа, станом на 01 січня поточного року має у власності декілька земельних ділянок одного виду використання, площа яких перевищує межі граничних норм, визначених п. 281.2 ст. 281 ПКУ, то така особа до 01 травня поточного року подає письмову заяву у довільній формі до контролюючого органу за місцем знаходження будь-якої земельної ділянки про самостійне обрання/зміну земельних ділянок для застосування пільги - п. 281.4 ст. 281 ПКУ.

У Демидівській ДПІ зареєстровано 226 реєстраторів розрахункових операцій

У Демидівській ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області станом на 15 квітня 2024 року представниками бізнесу зареєстровано 226 реєстраторів розрахункових операцій (далі - РРО), з них - 97 апаратних РРО та 129 - програмних РРО (далі - ПРРО).

Наближається до завершення Кампанія декларування доходів, отриманих у 2023 році

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що до 1 травня поточного року мають подати декларацію про майновий стан і доходи особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, фізичні особи-підприємці на загальній системі оподаткування та громадяни, які отримували доходи не від податкових агентів чи інші доходи, які підлягають декларуванню.

Податкова інформує

Визначення терміну використання легкового автомобіля з метою оподаткування транспортним податком

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує,що гідно з п.п. 267.2.1 п. 267.2 ст. 267 розд. ХІІ Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755 – VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Податкова інформує

Демидівська ДПІ інформує про надання адміністративних послуг

Протягом першого кварталу 2024 року Центром обслуговування платників Демидівської ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області надано 667 адміністративних послуг, із них в електронній формі – 39.