Відбулася нарада працівників культури клубних закладів Демидівської селищної ради.

22 жовтня 2018 року в КЗ "Будинок культури" відбулася нарада працівників культури клубних закладів Демидівської селищної ради. За участю селищного голови Віктора Іщука,начальника відділу культури, туризму,молоді та спорту Демидівської селищної ради Наталії Іщук. Працівники клубних закладів прозвітували про роботу за 11 місяців, заплановані заходи на листопад та грудень 2018 року,та стан опалення закладів.

«Барви життя»

24 жовтня 2018 року в регіональному центрі інвалідного спорту м.Рівне пройшов регіональний етап Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя» , організований комунальним закладом «Рівненський обласний центр народної творчості» Рівненської обласної ради, в якому прийняла участь вихованка комунального закладу «Дитяча школа мистецтв»(клас вокалу-керівник В.П.Бакун), солістка комунального закладу «Будинок культури» - Марія Буток.

Відбулося свято до Дня захисника України в Будинку творчості школярів

Вшановуючи традиції, 11 жовтня у закладі відбулося свято до Дня захисника України. Протягом дня лунали вітання та щирі побажання учням, вчителям та працівникам Демидівського Будинку творчості школярів.