Енергоменеджмент в Демидівській громаді.

Рішенням Демидівської селищної ради № 576 від 14 грудня 2018 року в Демидівській громаді було запроваджено систему енергетичного менеджменту в Демидівській селищній раді. 

Основною структурою енергоменеджменту Демидівської селищної ради є (Заступник селищного голови  Головний спеціаліст з питань енергоменеджменту Відповідальні особи за енергозбереження по будівлям Демидівської селищної ради). Важливою складовою яка підтримує процес енергоменеджменту в Демидівській громаді є програмне забезпечення «EManagement24» для щоденного моніторингу енергоносіїв.                        

 

Кожного дня  відповідальні особи за енергозбереження по будівлях вносять в данну програму показання спожитих енергоносіїв по своїх будівлях, і  завдяки цим внесеним данним енергоменеджер громади має можливіть в досить короткий термін зробити аналіз споживання енергоносіїв усіх будівель, і при будь яких відхиленнях чи змінах споживання енергоносіїв  - швидко зреагувати, проінформувати, та усунути відповідні недоліки. На даний час в базі програми знаходиться 35 будівель Демидівської селищної ради.