Демидівська селищна рада запрошує взяти участь у конкурсі Бюджет участі

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість мешканцям Демидівської територіальної громади брати участь в розподілі коштів селищного бюджету через створення проєктів та/або голосування за них у сферах житлово-комунального господарства, освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, охорони навколишнього природного середовища, спорту.

Етапи

11.10.2021 – 22.10.2021 – подача проєктів

25.10.2021 – 29.10.2021 – перегляд та допуск проєктів до голосування

01.11.2021 – 21.11.2021 – голосування за проєкти

30.11.2021 – оголошення переможців

реалізація – протягом бюджетного 2022 року

Бюджет конкурсу на 2022 рік

500 000 грн

Бюджет 1 проекту (орієнтовно)

40-100 тис. грн

Голосування та подача проектів з 16 років

Подачу проєктів та голосування здійснюють громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які мають дозвіл на постійне проживання на території України, яким на момент подання проєктів або голосування виповнилося 16 років, що зареєстровані на території Демидівської територіальної громади

Категорії проекту:

1. Житлово-комунальне господарство і енергоефективність

2. Освіта і культура

3. Охорона здоров’я

4. Безпека і громадський порядок

5. Соціальний захист

6. Навколишнє природне середовище

7. Спорт і туризм

Скільки проектів може подати 1 людина?

3 за конкурс

Кількість проектів для голосування для 1 мешканця

Від 1 до 3 проектів

Автор може голосувати за свій проект?

Так

Подача проектів в паперовій формі та голосування в паперовій формі

В пункті супроводу Бюджету участі (смт Демидівка, вул. Луцька, 3, каб. 25)

Подача проектів та голосування в електронній системі

Кількість переможців

Перемагають проекти, що набрали найбільшу кількість голосів (в межах бюджету конкурсу)

Перелік документів, сканів, які обов’язкові для подачі проекту (котрі автор зобов’язаний завантажити в базу при подачі проекту онлайн)

1) Особисті, що не будуть розміщені для загального перегляду: не підлягають публікації наступні сторінки бланку заявки проекту – сторінка четверта з контактними даними авторів проекту (п.16 Автор проекту), згода на обробку персональних даних, копія паспорту або посвідки на проживання та всі сторінки додатку № 2 до Положення (список осіб, які підтримали проект).

2) Для загального доступу – будуть розміщені на сайті й доступні для перегляду всім охочим: всі сканкопії заявки проекту з додатками, окрім сторінок, вказаних в п.1.

Обов’язкові вимоги

– оригінал проекту з додатками передано автором в пункт супроводу Бюджету участі;

– усі обов’язкові поля форми подання проекту, наведеної у додатку 1 до Положення, заповнені;

– проект подається разом із списком осіб, які підтримали проект, відповідно до форми у додатку 2 до Положення – не менше 10 осіб;

– питання реалізації проекту знаходиться в межах компетенції Демидівської селищної ради;

– реалізація проекту планується на землях, які належать на праві комунальної власності територіальної громади, на території будівель (приміщень) та об’єктів соціально-культурної сфери комунальної форми власності;

– бюджет проекту, розрахований автором, включає усі витрати, пов’язані з реалізацією проекту (розробкою проектної документації; закупівлею сировини, матеріалів, комплектуючих; оплатою підрядним організаціям послуг логістики (доставка, зберігання); оплатою праці виконавців; інформуванням жителів про реалізацію проекту (у разі необхідності).

Центр підтримки

Демидівська селищна рада, відділ економічного розвитку, інвестицій, житлово-комунального господарства, транспорту та регуляторної діяльності
Адреса: вул. Луцька, 3 (каб. 25), смт Демидівка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35200.

Тел.: (096) 950-27-88
E-mail: demydivkainvest@gmail.com

Подати проект в електронній системі та проголосувати можна на сайті https://budget.e-dem.ua/5621455300

Скористайтесь нагодою втілити саме Вашу ідею в життя!

Автор проекту у будь-який момент може зняти свій проект з розгляду, але не пізніше ніж за 7 календарних днів до початку голосування.

Форма проєктної заяки

Форма списку підтримки

Про утворення Комісії з питань бюджету участі Демидівської селищної ради

Про затвердження Положення про бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) Демидівської селищної ради