Фото без опису

Наша адреса:

35200, Рівненська обл., Дубенський р-н, смт Демидівка, вул. Миру, буд. 21

тел.:  03637-61514,

e-mail: dem.osvita@ukr.net

 

До відома Відділ освіти та гуманітарної роботи

До відома

Дирекція КЗ "Мистецька школа" Демидівської селищної ради повідомляє Відділ освіти та гуманітарної роботи

Дирекція КЗ "Мистецька школа" Демидівської селищної ради повідомляє

Дирекція КЗ "Мистецька школа" Демидівської селищної ради повідомляє, що наказом від 11 квітня 2024 року №13 затверджена атестаційна комісія у складі:  Голова - Вікторія Дудяк - директор  Члени:  Олена Григор'єва - голова погоджувальної ради КЗ "Мистецька школа"  Галина Мулик - завідуюча музичним відділом  Оксана Москалюк - викладач теоретичних дисциплін.  Оксана Маліновська - викладач образотворчого мистецтва.           На першому засіданні атестаційної комісії (Протокол №1 від 11.04.2024) заступником Голови обрано Галину Мулик, секретарем - Оксану Москалюк.            Атестаційна комісія повідомляє про початок проведення атестаційної процедури і пропонує педагогічним працівникам, які бажають пройти атестацію у 2024 році, подати документи для її проходження у термін до 10 днів з дня публікації даного повідомлення - до 21 квітня 2024 року.           За потребою подати документи можна в електронній формі за адресою  електронної пошти закладу : > dem-muz@ukr.net

Проведено  конкурс «Юна зірка»! Відділ освіти та гуманітарної роботи

Проведено конкурс «Юна зірка»!

У березні дистанційно проведено огляд - конкурс «Юна зірка».  Конкурс проведено з метою розвитку та популяризації  української естрадної пісні, формування почуття патріотизму у дітей та учнівської молодію.  На розгляд членів журі було подано відеозаписи українських пісень від 4 закладів освіти.  При оцінюванні журі враховувало: оригінальність, артистичність, вміння презентувати свій талант; чистоту інтонування; культуру виконавської і сценічної майстерності; відповідність репертуару вокально-технічним та віковим особливостям; якість музичного супроводу; дотримання технічних вимог.       

ПРОВЕДЕНО ФЕСТИВЛЬ-КОНКУРС «ПОЛІСЬКА СІЧ»

ПРОВЕДЕНО ФЕСТИВЛЬ-КОНКУРС «ПОЛІСЬКА СІЧ»

У Демидівській громаді проведено відбірковий етап фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Поліська січ». У фестивалі взяли участь вокальні ансамблі «Водограй»(Вовковиївського ліцею) та «Калиновий цвіт» (ОЗ Демидівського ліцею), солісти -   Горайчук  Віталіна (ОЗ Хрінницький ліцей), та Новіцька Дарина (Демидівський БТШ).