Аукціон

Інформаційне повідомлення  про передачу в оренду на аукціоні  нерухомого майна комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради включеного до переліку першого типу

Керуючись ст. 6 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», відповідно до Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, прийнято рішення виконавчого комітету Демидівської селищної ради №809 від 31.08.2022 року  про передачу в оренду на аукціоні нежитлової будівлі – будинку відпочинку №8 секція 3, загальною площею 44,2 м кв, що знаходиться за адресою вул. Зарічна, 1о, с. Хрінники, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35220 та перебуває на балансі комунального підприємства дитячий санаторій «Хрінники» Демидівської селищної ради Рівненської області, термін оренди 5 років, цільове використання об’єкта оренди – оздоровлення та відпочинок.

Аукціон

Керуючись ст. 6 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», відповідно до Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, прийнято рішення виконавчого комітету Демидівської селищної ради про передачу в оренду на аукціоні №806 від 31.08.2022: нежитлового приміщення - частину двоповерхової адмінбудівлі на першому поверсі, загальною площею 22,1 кв. м, що знаходиться за адресою вул. Миру, 21, смт Демидівка, Рівненська обл., 35200 та перебуває на балансі відділу освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради, термін оренди 5 років, цільове використання об’єкта оренди – службовий кабінет.