Рішення селищної ради від 09.02.2024 №3067 "Про включення в Перелік Першого типу об'єктів комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради Рівненської області, які підлягають передачі в оренду на аукціоні"

Рішення селищної ради від 22.09.2023 №2852 "Про включення в Перелік Першого типу об'єктів комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради Рівненської області, які підлягають передачі в оренду на аукціоні"

Рішення селищної ради від 04.08.2023 №2777 "Про включення в Перелік Першого типу об'єктів комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради Рівненської області, які підлягають передачі в оренду на аукціоні"

Рішення селищної ради від 21.04.2023 №2628 "Про включення в Перелік Першого типу об'єктів комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради Рівненської області, які підлягають передачі в оренду на аукціоні"

Рішення селищної ради від 21.04.2023 №2622 "Про включення в Перелік Першого типу об'єкта комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради Рівненської області, який підлягають передачі в оренду без аукціону"

Рішення селищної ради від 09.02.2023 №2408 "Про включення в Перелік Першого типу об'єктів комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради, які підлягають передачі в оренду на аукціоні"

Рішення селищної ради від 07.07.2022 №2147 "Про включення в Перелік першого типу об'єктів комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради Рівненської області, які підлягають передачі в оренду на аукціоні"

Додаток до рішення від 07.07.2022 №2147

Рішення селищної ради від 10.12.2021 №1667 "Про включення в Перелік першого типу об'єктів комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради Рівненської області, які підлягають передачі в оренду на аукціоні"

Рішення селищної ради від 12.11.2021 №1509 "Про включення в Перелік першого типу об'єктів комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради Рівненської області, які підлягають передачі в оренду на аукціоні"

Рішення № 785 "Про включення Переліку Першого типу об'єктів комунальної власності Демидівської територіальної громади в особі Демидівської селищної ради, які підлягають передачі в оренду на аукціоні"

Рішення № 638 "Про створення Переліку Першого типу об'єктів комунальної власності Демидівської територіальної громади в особі Демидівської селищної ради, які підлягають передачі в оренду на аукціоні"

Рішення № 435 "Про створення Переліку першого типу об'єктів комунальної власності Демидівської територіальної громади в особі Демидівської селищної ради, які підлягають передачі в оренду на аукціоні"

Рішення №482 "Про створення Переліку другого типу об'єктів комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради, які підлягають передачі в оренду без аукціону