Катерина Чечелюк, учениця Демидівського ліцею, отримала другу премію на конкурсі «Яскраві діти України».

Дата: 26.06.2018 12:02

У неділю, 24 червня 2018 року, у Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі відбувся  обласний етап конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України», який вже другий рік поспіль проходить на Рівненщині.

За перемогу змагалися 20 учасників, які стали кращими за результатами районних та міських відбіркових етапів. У пісенному конкурсі брали участь діти віком від 6 до 15 років з усіх куточків Рівненщини. Учасники демонстрували свої таланти в естрадному, народному, джазовому та академічному співі.

Юні таланти оцінювало компетентне зіркове журі. До його складу увійшли організатор Рівненського обласного конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України»  Ірина Луценко, Народні артисти України  Тарас Петриненко,   Юрій  Рибчинський, музичний продюсер та композитор Руслан Квінта, співачка Віра Кекелія, народний депутат, автор ідеї та засновник ГО «Яскраві діти України» Ярослав Москаленк.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)