Вже стало доброю традицією, що Пляшевський ліцей гостинно приймає обласний тур Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України “Козацький гарт”,  який має на меті формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності та зміцнення здоров’я учнівської молоді, поліпшення національно-патріотичного виховання учнів освітніх закладів. 

Урочисте  відкриття заходу проводилося  на території НІМЗ «Поле Берестецької битви». З вітальним словом до всіх присутніх звернулися начальник відділу управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Сидорук Святослав Миколайович та голова Демидівської селищної ради Іщук Віктор Миколайович.
Так як уже повелося, що кожна добра справа повинна розпочинатися з Божого благословення.  Його вчинив чернець Свято-Георгіївського чоловічого монастиря отець Даниїл.

Після урочистого відкриття заходу, благословення на добрий початок та завершення змагань, учасники Фестивалю, що представляли 16 освітніх закладів із різних районів та об’єднаних територіальних громад Рівненщини, змагалися «Човниковому бігу» 4 х 9 м, стрибках у довжину з місця, стрибках через скакалку, перетягуванні линви, легкоатлетичній естафеті, показували знання історії українського козацтва, презентували свої команди.
 Учні ж Пляшевського ліцею разом з Валентиною Вараницькою,  педагогом-організатором закладу, для всіх учасників провели «Ланцюг пам’яті», де, запаливши символічні свічі, під переливи дзвонів, всі вшанували пам’ять полеглих козаків, усіх борців минувшини та сучасності за волю та незалежність України.
 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису