«Професійна компетентність педагога»

«Професійна компетентність педагога»

     17 квітня 2018 року на базі Демидівського ліцею  проведено  семінар-тренінг для вчителів хімії, біології, основ здоров’я та медичних знань з теми «Професійна компетентність педагога».  

«Прощання з буквариком»

«Прощання з буквариком»

24 квітня в Хрінницькому ліцеї відбувся загальношкільний захід «Прощання з буквариком». Дітям було вручено посвідчення «Юний читач бібліотеки».

Міжнародний День Землі

Міжнародний День Землі

22 квітня на планеті відзначається Міжнародний День Землі, покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря. День нагадування про страшні екологічні катастрофи, день, коли кожна людина може задуматися над тим, що він може зробити у вирішенні екологічних проблем, поборовши в собі байдужість. Цей день покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища. Із цією метою учні ліцею під керівництвом вчителя екології Друзюк О. А. взяли участь у святкуванні Міжнародного Дня Землі. Під час заходу ведучі для усіх присутніх подали історичну довідку про День Землі, яка супроводжувалася відеопрезентацією, закликали усіх присутніх берегти природнє середовище, переглянули відео «В об’єктиві натураліста», насамкінець усі присутні продзвеніли у символічний дзвін із закликом зберегти природу.

Переможці в об’єктиві натураліста

Переможці в об’єктиві натураліста

     Відбувся  І етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста». Метою конкурсу є активізація роботи з учнівською молоддю щодо вирішення екологічних і природоохоронних проблем, залучення її до активної природоохоронної діяльності, формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до природи.

ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

   19 квітня 2018 року в рамках акції “ За чисте довкілля” працівники Демидівської селищної ради, Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Демидівської селищної ради разом з учнями 6-го класу Хрінницького ліцею, на чолі з селищним головою Віктором Іщуком та в.о. старости Віктором Майданом провели прибирання території дамби Хрінницького водосховища.