В Демидівці відзначили День Гідності та Свободи.

Дата: 20.11.2020 10:58

21 листопада – особлива дата в новітній історії України. З 2014 року цей день став для українців Днем Гідності та Свободи.

З цієї нагоди сьогодні в селищі Демидівка біля пам'ятного знака Борцям за волю та незалежність України відбулися пам'ятні заходи присвячені Дню Гідності та Свободи за участю Демидівського селищного голови Віктора Іщука, голови Демидівської райдержадміністрації Василя Доманського, голови Демидівської районної ради Сергія Радченка.
Жителі громади, працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники громадськості зібралися, щоб вшанувати Героїв Небесної Сотні та усіх тих, хто власним життям і своєю жертовністю демонструють прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

Керівники селища та району покладали квіти до пам'ятного знака Борцям за волю та незалежність України.

Хвилинною мовчання присутні вшанували вічний спокій полеглих під час Революції Гідності та АТО на Сході України.

Революція гідності та свободи стала однією з найтрагічніших сторінок в історії сучасної України, але назавжди змінила країну та українців.