Шановні працівники соціальної сфери!

Дата: 30.10.2020 09:49

Шановні працівники соціальної сфери!

Цієї неділі, 1 листопада, в Україні відзначають ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ.

Чи є у світі професія благородніша, ніж професія допомагати людям. Це навіть не професія, це покликання. Адже працівнику соціальної сфери доводиться першому брати на себе випробування і проблеми людей похилого віку, одиноких, малозабезпечених… Більше того, вони дарують цим людям частинку своєї любові, своєї доброти.

Дякуємо вам за те, що ви є! Спасибі за те, що ваші серця такі великі і гарячі, що теплом і добром зігріваєте людські душі!

Хай ваша благородна праця приносить вам задоволення і заслужену повагу тих, кому ви щодня віддаєте частинку своєї душі.

Нехай вам Бог віддає сторицею за усе, що ви віддаєте своїм підопічним! Будьте здорові, будьте щасливі і живіть у достатку!

Злагоди, миру, оптимізму та більше позитивних емоцій!

З повагою,

селищний голова                                                                                Віктор ІЩУК