Обласні сільські спортивні ігри Рівненщини

Згідно положення про проведення обласних сільських спортивних ігор Рівненщини 2018 року - 22 червня в м. Рівне серед голів та старост ОТГ проводилися змагання. Організатором змагань є Центр розвитку місцевого самоврядування і облорганізація ФСТ "Колос".

ХІV Український муніципальний форум

18-19 червня 2018 року в м. Києві проходив ХІV Український муніципальний форум, учасником якого був Демидівський селищний голова Віктор Іщук. Цей традиційний щорічний захід є майданчиком для обговорення питань та вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад.