Виховання екологічної свідомості у підростаючого покоління

У Демидівській громаді продовжує реалізовуватись проект «Молодіжне таборування як спосіб підвищення екологічної свідомості», в рамках якого вже відбулися екологічна гра-квест «Бережи природу для людського роду!» та конкурс фотографій «Демидівщина екологічна».

У селі Острів реалізовано проект по реконструкції вуличного освітлення

Проект «Реконструкція вуличного освітлення в с. Острів Радивилівського району Рівненської області» - один з десяти інфраструктурних проектів, які реалізовуватимуться у 2018 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Сафатова долина - Долина смерті.

Серед полів за десятки кілометрів від населених пунктів в Демидівському районі височіє хрест та встановилений пам`ятний знак.Саме на цьому місці в засипаних землею колодязях спочивають десятки закатованих людей. У далекому 45-му році трагедії тут розігрувалися мало не щоночі.