«Здоров’я- наше багатство»

16 березня в Хрінницькому ліцеї відбувся загальношкільний захід «Здоров’я- наше багатство». Під керівництвом вчителя хімії Павлової Світлани Всеволодівни діти проводили хімічні досліди,розказували про вплив тютюну, алкоголю та наркотичних речовин на організм людини.

Ремонт вуличного освітлення

15 березня 2018 року в с. Хрінники Демидівською селищною радою проведено поточний ремонт освітлення по вулиці Центральній,  протяжністю до 2 км., встановлено 23 ліхтарі.

В с. Глибока Долина відбувся мітинг-реквієм

15 березня 2018 року в с. Глибока Долина біля обеліска Односельчанам, які загинули у роки війни 1941-1945 р. відбувся  мітинг-реквієм до дня вшанування пам'яті Дмитра Казвана "Черника" (провідника УПА), який загинув у березні 1946 року на Пляшівському хуторі за селом Глибоока Долина від рук НКВД, а також до річниці визволення села від  німецько-фашистських загарбників.

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

З великою вдячністю за роботу, за професіоналізм та наполегливість вітаю колектив Виробничого управління житлово - комунального господарства з Днем працівників житлово - комунального господарства та побутового обслуговування населення.