До уваги жителів сіл Пляшева, Острів, Солонів

За інформацією Радивилів РЕМ, в зв'язку з виконанням ремонтних робіт буде тимчасово вимкнено електроенергію в с.Пляшева, Острів, Солонів 14 жовтня 2024 року з 09:00 по 17:00 год.

Відбудеться засідання сесії Демидівської селищної ради Сесія селищної ради

Відбудеться засідання сесії Демидівської селищної ради

18 жовтня 2024 року відбудеться засідання 38 сесії 8 скликання Демидівської селищної ради.  Відповідне розпорядження  селищний голова підписав 08 жовтня (Розпорядження від 08.10.2024р. №150 «Про скликання 38 сесії 8 скликання Демидівської селищної ради»). Початок засідання об 11 годині в залі засідань Демидівської селищної ради (вул. Миру,19).

В Рудці вшанували воїнів УПА та героїв сьогодення

08 жовтня в селі Рудка на території Рудківської гімназії біля меморіальної дошки Георгію Чуйковському відбулося вшанування пам’яті вояків УПА, уродженців села. Священником ПЦУ Андрієм Рослюком було відправлено поминальну панахиду за полеглим Георгієм Чуйковським та за всіма воїнами, які відали життя за територіальну цілісність та незалежність України. В заході взяв участь головний спеціаліст відділу освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради Олег Гусаревич, вчителі , учні школи та жителі села.