ХІV Український муніципальний форум

18-19 червня 2018 року в м. Києві проходив ХІV Український муніципальний форум, учасником якого був Демидівський селищний голова Віктор Іщук. Цей традиційний щорічний захід є майданчиком для обговорення питань та вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад.

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

22 червня 2018 року, до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні, біля  пам'ятника Невідомому Солдату та братської могили, працівниками Будинку культури Демидівської селищної ради підготовлено та проведено мітинг вшанування  пам’яті загиблих під час війни 1941-1945 років.  У заході взяли участь голова Демидівської селищної ради Віктор Іщук, голова районної державної адміністрації Богдан Левшенюк, заступник голови районної ради Віталій Конський, установи та організації, молодь, громада селища, ЗМІ.