З 1 січня 2021 року документи для призначення всіх видів допомог приймаються спеціалістами громади!

Дата: 04.01.2021 17:51

Постановою КМУ від 28.10.2020 року №1035 внесено зміни до законодавства, відповідно до яких прийом документів для надання соціальних послуг здійснюється  фахівцями громади.

Для зручності жителів громади, спеціалісти Демидівської селищної ради прийматимуть відповідні документи за адресою смт Демидівка вул. Миру, 21 Демидівська селищна рада на першому поверсі перший кабінет праворуч (колишній кабінет Земельного відділу).

Також документи можна подати через діловодів громади, які працюють у селах. Крім того, в електронному вигляді, через офіційний вебсайт Мінсоцполітики https://www.msp.gov.ua або листом у Демидівське управління соціального захисту населення.

Разом з тим, призначення (нарахування) та виплата державних соціальних допомог, пільг та субсидій, здійснюється органом соціального захисту населення.