Мобільний додаток "Статистика в смартфоні".

Дата: 05.01.2021 15:02

З метою подальшого вдосконалення зручності доступу користувачів до офіційної державної статистичної інформації Держстат розробив мобільний додаток "Статистика в смартфоні".

Додаток – двомовний (українська й англійська) і надає можливість користувачам оперативно та зручно отримувати офіційну державну статистичну інформацію з наборів даних Держстату, розміщених на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних data.gov.ua (наразі доступна інформація з
2015 року).

Офіційна державна статистична інформація згрупована за темами (галузями статистики): ВВП, населення, ринок праці, ціни, промисловість, сільське господарство, будівництво, транспорт, торгівля та інші, які відображаються в головному меню. Простий інтерфейс дозволяє швидко візуалізувати обрану інформацію.

Основний функціонал мобільного додатка "Статистика в смартфоні":

доступ до актуальної офіційної державної статистичної інформації;

групування наборів даних за темами (галузями статистики);

візуалізація у вигляді графіків і гістограм за обраними параметрами (показники, класифікації, територія та період);

збереження обраної статистичної інформації до розділу «Мої набори» для швидкого доступу в майбутньому;

поширення скріншотів із візуалізованою офіційною державною статистичною інформацією через месенджери та соціальні мережі.

Додаток працює на ОС Android і безкоштовно доступний для завантаження на Google Play (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.statinsmartphone).