Сьогодні – шоста річниця з дня смерті Романа Зубчука.

Дата: 05.01.2021 13:16

Сьогодні – шоста річниця з дня смерті Романа Зубчука.

Пам‘ятаємо!

Сьогодні шоста річниця з дня смерті військовослужбовця батальйону оперативного призначення Національної гвардії України імені Героя України генерала Кульчицького старшого солдата Романа Зубчука.

Нацгвардієць загинув під час маршу колони для проведення чергової ротації підрозділів Національної гвардії України в зоні проведення антитерористичної операції. Автобус, в якому він знаходився потрапив у ДТП на трасі між населеними пунктами Слов’янськ та Артемівськ.

Аби вшанувати подвиг свого земляка і ще раз подякувати матері за Героя біля могили Романа зібралися ветерани АТО та представники влади. Поминальну панахиду за загиблим відслужив священник Демидівського благочиння  ПЦУ Євгеній Іваник.

Ми схиляємо голови перед загиблим героєм, та завжди пам’ятатимемо про загиблих синів Українського народу, пам'ять про їх подвиги буде жити завжди в наших серцях

Герої не вмирають!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)