Перше засідання робочої групи зі стратегічного планування

Стратегічне планування розвитку вже тривалий час застосовується в Україні, але досі воно давало позитивний результат переважно в містах обласного значення, які мали більш-менш відповідні для цього людські та матеріальні ресурси, а також волю керівництва міста для реалізації плану. В процесі децентралізації влади в Україні з’являються нові спроможні територіальні громади, які досі не мали досвіду такого планування свого розвитку. Вони мають самостійно, виходячи з власних інтересів, визначати і планувати власне майбутнє з використанням сучасних методик.

Відповідальна участь - крок до успішної громади

Представник Демидівської селищної ради взяв участь у роботі Рівненського обласного форуму "Відповідальна участь - крок до успішної громади", який відбувся 27 березня у приміщенні  Платформи взаємодій «Простір» м. Рівне.

«Квест», присвячений Дню Землі.

22 березня в Хрінницькому ліцеї був проведений географічний «Квест», присвячений Дню Землі. .Вчитель географії Шевцова Людмила Миколаївна  провела захоплюючі конкурси між учнями 5,6,7 класів.

« Фізика навколо нас»

21 березня в Хрінницькому ліцеї відбувся турнір юних фізиків « Фізика навколо нас» Вчитель фізики Рижук Віктор Євстафійович  провів з дітьми багато дослідів, розказав як фізика допомагає в нашому повсякденному житті.

«Сторінками історії»

19 березня в Хрінницькому ліцеї вчителем історії Горайчуком Петром Валерійовичем був проведений брейн- ринг «Сторінками історії» В заході взяли участь учні 6 та 7 класу. Діти показали свої знання з історії та проявили фантазію та кмітливість.

Здоров`я – найбільше багатство людини й нації!

Проблема здоров’я стала сьогодні однією з найбільш актуальних в Україні, оскільки стан громадського здоров’я виступає важливим показником збереження і розвитку людського потенціалу будь- якої країни.

Лінійка-реквієм, присвячена визволенню с. Хрінник

20 березня в Хрінницькому ліцеї була проведена лінійка-реквієм, присвячена визволенню с. Хрінник від німецько-фашистських загарбників. Вчитель історії Горайчук Валерій Лаврентійович розповів всім присутнім про події тих часів. Кращі учні школи поклали квіти до Обеліску Слави.