Дата: 21.12.2020 18:08

З приємністю повідомляємо про наступну перемогу. У місті Львові пройшов Всеукраїнський конкурс образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «GrandFestArt”. Свої  роботи  представив учень  6 класу КЗ «Демидівської  дитячої школи мистецтв» Теслюк Павло  під керівництвом  викладача   Оксани  Маліновської. В номінації «образотворче мистецтво»   здобув перше місце, за що був нагороджений дипломом, а викладач подякою  за високий професіоналізм, майстерність, особистий внесок у творчий розвиток дітей та молоді, збереження  і розвиток національної культури та мистецтва України.   Надсилаємо вам наші щирі вітання!  Радіємо разом з вами ! Бажаємо нових творчих злетів та перемог!