День писемності у Вербні.

Дата: 12.11.2018 10:11

«Причастіться розмовою українською мовою», -саме під такою назвою 8 листопада у Вербенському ліцеї під керівництвом вчителя української мови та літератури Зозулі О. В. був проведений захід, присвячений Дню української писемності та мови. У заході прийняли участь учні 3-10 класів. Під час заходу усі присутні ознайомились з історією виникнення цього знаменного свята, переглянули відео цікавих фактів про українську мову, ознайомились з історією становлення української мови як державної. Також усіх присутніх зачарували чудові поезії про мову, які пролунали з уст учнів із закликом берегти, шанувати та популяризувати свою рідну мову. Вразили учні і своїми акторськими здібностями, інсценізувавши розповіді «Четверо іноземців», «Діалог матері з дитиною».