У Демидівській ОТГ з’явився перший клуб настільних ігор

Дата: 27.09.2020 20:12

Веселі розваги та спілкування з цікавими людьми, змагання інтелектів та тонкі психологічні інтриги, розвиток господарств та епічні битви – все це можна відчути у клубі настільних ігор «Demydivka board games club». Сьогодні в читальному залі КЗ «Центральна бібліотека» Демидівської селищної ради відбулась перша зустріч, в якій взяли участь члени Молодіжної ради та начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Наталія Іщук. Присутні познайомились із доступними іграми, а це «Мафія», «Уно», вікторина «Хто я?», шахи та ексклюзивна гра-тренінг «Світ Громад».
Учасники познайомились з сучасними методами неформальної освіти та ігрофікаційними інструментами, які успішно застосовують у своїй діяльності молодіжні активісти.
Клуб настільних ігор «Demydivka board games club» запрошує демидівчан до змістовного інтелектуального дозвілля. Більше інформації про діяльність та графік роботи клубу можна отримати на сторінках у соціальних мережах facebook та instagram.