Найкраща профілактика грипу — це щорічна вакцинація

Дата: 25.09.2020 16:52

Щороку в Україні реєструють близько 6 млн інфекційних захворювань, 98% з яких припадає на грип та ГРВІ. Суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торговельного обслуговування населення (зокрема продавці, особи, що працюють в багатолюдних місцях тощо), входять до групи ризику, адже контактуючи щодня з великою кількістю людей, є велика ймовірність захворіти. Тому проведення вакцинації від грипу дуже важливе серед осіб, що входять до професійних груп ризику. Найкращий час для щеплення — напередодні грипозного сезону (у вересні). Якщо такої можливості не було, то вакцинуватися можна і впродовж усього сезону. Всупереч поширеному міфу, це не ослаблює, а посилює здатність організму протистояти грипу. Демидівська селищна рада звертається до суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торговельного обслуговування населення, з проханням розглянути можливість виділення коштів для проведення профілактичних щеплень всім працюючим на підприємстві чи установі. Використання коштів на профілактичні заходи дасть можливість уникнути економічних збитків. Вакцину можна придбати в аптечній мережі, що знаходиться на території об’єднаної територіальної громади. Щеплення проти грипу можна зробити в амбулаторіях загальної практики / сімейної медицини, детальніше можна дізнатися за тел. (03637) 6-23-03. Витрата коштів на профілактичні заходи збереже Ваше здоров'я, здоров'я Ваших рідних та членів трудового колективу.