Шановні освітяни!

Дата: 02.10.2020 08:36

Шановні освітяни!

Щиро вітаю Вас з професійним святом − Днем Вчителя!

Праця учителя є найбільшим скарбом суспільства. Ви формуєте наше майбутнє, завдяки Вашим зусиллям наполегливо і послідовно прокладається стежина із країни дитинства і пізнання до широкої дороги життя. Саме Ви відкриваєте перед всіма нами планету знань, даєте перші незабутні уроки добра, чесності і справедливості, любові до батьків та рідної землі.
Низький уклін Вам, дорогі вчителі за професіоналізм, витримку, і терпіння, за любов до обраної справи і самовідданість за багатство душі. Хай Ваше життя завжди наповнюється любов'ю і повагою Ваших учнів.
Від щирого серця бажаю Вам мирного неба над головою, щастя, міцного здоров’я, добробуту, віри у власні сили, невтомності у творчому пошуку. Щоб зерно знань, яке Ви сієте, завжди проростало і давало могутній урожай!

Зі святом!

З повагою,

селищний голова                                                                               Віктор ІЩУК