Всеукраїнський День дошкілля

Дата: 25.09.2020 17:12

Праця педагогів дошкільного закладу одна із важливих на шляху становлення особистості дитини. Дитинство найважливіший період людського життя. І від того, яке було дитинство, і хто вів дитину за руку в ці роки, залежить якою людиною вона стане в дорослому житті. У цей день, 25 вересня, селищний голова Віктор Іщук подякував педагогам за їх відданість своїй справі та любов до своїх вихованців та нагородив Почесними грамотами за сумлінну і творчу працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток дошкільної освіти та з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля:
Ківачук Оксану Ярославівну директора Хрінницького закладу дошкільної освіти (дитячого садка) «Сонечко» Демидівської селищної ради Рівненської області
Савич Людмилу Федорівну вихователя Демидівського закладу дошкільної освіти (ясел-садка) «Сонечко» Демидівської селищної ради Рівненської області
Стратулат Марію Віталіївну вихователя Дублянського закладу дошкільної освіти (дитячого садка) «Веселка» Демидівської селищної ради Рівненської області
Трачук Людмилу Володимирівну вихователя Демидівського закладу дошкільної освіти (ясел-садка) «Сонечко» Демидівської селищної ради Рівненської області
Хомич Людмилу Василівну вихователя Демидівського закладу дошкільної освіти (ясел-садка) «Сонечко» Демидівської селищної ради Рівненської області.

Тож висловлюємо щиру вдячність за творчу та самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, яке повсякчас дарують своїм вихованцям працівники дошкільної освіти.