«Шевченко серед нас»

«Шевченко серед нас»

З 5 по 9 березня в Хрінницькому ліцеї відбулися заходи до Шевченківських днів.Вчителі української мови та літератури провели шкільний конкурс читців-декламаторів. Вчитель малювання Шевцова Людмила Миколаївна зробила виставку малюнків «Шевченко серед нас», присвячену Тарасу Григоровичу  Шевченку.

Літературно-музична композиція "Слався, Тарасе великий!"

Літературно-музична композиція "Слався, Тарасе великий!"

9 березня, у залі ліцею учні, вчителі та працівники національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви» зібралися разом з особливої нагоди – для вшанування та збереження пам’яті великого генія українського народу Тараса Шевченка, організувавши тематичну урочисту літературно-музичну композицію "Слався, Тарасе великий!", з нагоди 204-ї річниці від народження всесвітньовідомого митця. До свята долучилися і сільський староста Тетяна Володимирівна Хміль та представник духовенства отець Даниїл.

Шевченківські дні

Шевченківські дні

   Щорічно в березні в Україні проходять "Шевченківські дні". Тарас Григорович Шевченко — великий поет, геній українського народу,  ім’я, яке відоме далеко за межами нашої країни, творчість якого не залишає байдужим нікого.