ПОВІДОМЛЕННЯ про результати конкурсу

Дата: 20.10.2020 17:37

про результати конкурсу

20.10.2020 року Демидівською селищною радою проведено конкурс з відбору суб`єктів оціночної діяльності, що будуть залучатись до оцінки об`єкту комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради з метою приватизації орендованого майна (шляхом викупу), а саме:для визначення вартості нерухомого майна- (нежитловий будинок) загальною площею  86,6 кв.м., що розташований за адресою: 35200, Рівненська область, Демидівський район, селище міського типу Демидівка, вулиця Миру, 11 А перелік якого затверджений рішенням Демидівської селищної ради від 01.10.2020 року №1977.

Повідомляємо, що за результатами конкурсного відбору, Комісією визначено  переможцем суб’єкта оціночної діяльності – ППФ «Експерт-Рівне»,  (Протокол № 2 засідання комісії від 20.10.2020 ) запропонована ціна- 2500 грн.

Селищний голова                                                                        Віктор ІЩУК