Демидівщина отримала «швидку» для допомоги хворим з Covid-19

• 3234

Сьогодні підрозділи Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримали 10 автомобілів швидких. Медичні бригади виїжджатимуть на цих авто до хворих з підозрою на COVID-19.

Машини вироблені на базі Сitroen jumper типу В з потужним дизельним двигуном стандарту EURO-6. «Швидкі» обладнані всім необхідним для надання якісної медичної допомоги й транспортування до лікарень пацієнтів з важкою формою перебігу Covid-19.

Зокрема, на «борту» автомобілів встановлені системи дихальної підтримки та подачі кисню, аспіратори, небулайзери, дефібрилятор, електрокардіограф, пульсоксиметр, глюкометер та інфузомат тощо.

Автомобілі поїдуть до Зарічненського, Рокитнівського, Володимерецького, Березнівського, Костопільського, Рівненського, Здолбунівського, Млинівського, Радивилівського та Демидівського районів.