Демидівщина отримала «швидку» для допомоги хворим з Covid-19

Дата: 23.10.2020 20:40

Сьогодні підрозділи Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримали 10 автомобілів швидких. Медичні бригади виїжджатимуть на цих авто до хворих з підозрою на COVID-19.

Машини вироблені на базі Сitroen jumper типу В з потужним дизельним двигуном стандарту EURO-6. «Швидкі» обладнані всім необхідним для надання якісної медичної допомоги й транспортування до лікарень пацієнтів з важкою формою перебігу Covid-19.

Зокрема, на «борту» автомобілів встановлені системи дихальної підтримки та подачі кисню, аспіратори, небулайзери, дефібрилятор, електрокардіограф, пульсоксиметр, глюкометер та інфузомат тощо.

Автомобілі поїдуть до Зарічненського, Рокитнівського, Володимерецького, Березнівського, Костопільського, Рівненського, Здолбунівського, Млинівського, Радивилівського та Демидівського районів.