29 Серпня, 2018 р., 15:54
Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні під керівництвом Івана Дудака у супроводженні асистента-перекладача Артура Плесака поспілкувалася з представниками органу місцевого самоврядування Демидівської ОТГ.
23 Серпня, 2018 р., 15:40
23 серпня, напередодні Дня незалежності України, відзначають важливе свято – День Державного Прапора України.
20 Серпня, 2018 р., 11:14
Про співпрацю громадськості, бібліотек та влади говорили за круглим столом у Центральній бібліотеці Демидівської селищної ради, де 16 серпня зібралися селищний голова, депутати селищної ради, громадські активісти, бібліотечні працівники, представники профільних підрозділів селищної ради. Також на заході були присутні гості зі Смизької ОТГ.
20 Серпня, 2018 р., 10:57
Сьогодні, 20 серпня 2018 року у с. Великий Житин (Шпанівська ОТГ, Рівненський район) за участі Асоціації сільських, селищних рад та об'єднаних громад України і представників Мінрегіонбуду відбулась робоча зустріч щодо підготовки програм місцевого розвитку та відбору інвестиційних проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (дфрр).
18 Серпня, 2018 р., 19:20
   17 серпня 2018 року працівники Демидівської селищної ради, управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Демидівської селищної ради під керівництвом селищного голови Віктора Іщука провели толоку у парку відпочинку та дозвілля в смт. Демидівка.