До уваги

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

До уваги

Ініціатива для експортоорієнтованого бізнесу "Школа експортера"

Агенція регіонального розвитку Рівненської області спільно з ДіяБізнес.Рівне за сприяння ПРООН в Україні в рамках проекту «Підтримка інклюзивного розвитку в Україні через зв’язок експортної стратегії, регіонального розвитку та Цілей сталого розвитку», започатковує ініціативу - «школа експортера», яка спрямована на розвиток зовнішньоекономічної діяльності.

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ ТА КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ

Агенція регіонального розвитку Рівненської області за сприяння ПРООН в Україні в рамках проєкту «Підтримка інклюзивного розвитку в Україні через звʼязок експортної стратегії, регіонального розвитку та Цілей сталого розвитку» працюють над створенням експортного каталогу Рівненської області, який буде використовуватися як презентаційний матеріал на заходах, форумах, під час офіційних зустрічей з іноземними делегаціями.

Запрацював сайт УАРОР про фіксацію збитків завданих війною

Розпочав роботу сайт Поверни своє. Головне завдання платформи – надати у доступному вигляді інформацію для чого та як правильно документувати збитки, що завданні російським повномасштабним вторгненням в Україну.