Податкова інформує

В який термін СГ повинен створювати на РРО або ПРРО фіскальні звітні чеки (щоденні Z-звіти) у разі несвоєчасного закриття зміни через форс-мажорні обставини (повітряну тривогу, відсутність світла тощо)?

Податкова інформує

Малий бізнес Демидівської та Боремельської громад поповнив місцеві скарбниці майже на 8 млн гривень єдиного податку За підсумками семи місяців 2023 року до місцевих бюджетів Демидівської та Боремельської громад від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування, надійшло 7895 тис гривень єдиного податку. Порівняно з відповідним періодом минулого року, надходження даного платежу зросли на 319 тис гривень.