Селищний голова Віктор Іщук взяв участь у робочій зустрічі з народним депутатом України Олександром Дехтярчуком

3 травня 2018 року селищний голова Віктор Іщук взяв участь у робочій зустрічі з народним депутатом України Олександром Дехтярчуком. Селищний голова обговорив проблеми громади, зокрема ремонт доріг між селами, зміну меж районів і включенні Пляшеви, Солонева та Острова до Демидівського району. Здійснено візити до сіл Вербень та Рудка, де оглянули встановлені дитячі ігрові майданчики, кошти на які спрямовано за сприяння нардепа.

Заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня 2018 року

10:45 Святкова хода від Будинку культури до Пам’ятника Невідомому солдату та Братської могили 11:00 Мітинг з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Лінійка-реквієм

26 квітня в Хрінницькому ліцеї відбулася лінійка-реквієм. Дітям було продемонстровано відео матеріал присвячений 32 річниці трагедії в Чорнобилі.

«За чисте довкілля»

21 квітня у Рудківському ліцеї був проведений День довкілля в межах акції з благоустрою «За чисте довкілля».

«Професійна компетентність педагога»

17 квітня 2018 року на базі Демидівського ліцею  проведено  семінар-тренінг для вчителів хімії, біології, основ здоров’я та медичних знань з теми «Професійна компетентність педагога».

«Прощання з буквариком»

24 квітня в Хрінницькому ліцеї відбувся загальношкільний захід «Прощання з буквариком». Дітям було вручено посвідчення «Юний читач бібліотеки».