Бізнесменів Демидівщини запрошують на онлайн лекцію із заступником Міністра економічного розвитку

Дата: 07.08.2020 15:46

Мінекономіки спільно з проєктом «Unlimit Ukraine» запрошують  представників малого та середнього бізнесу приєднатися на онлайн лекцію.

Тема – «Еволюції 5-7-9: від інвестицій до антикризового фінансування»

Нагадаємо, програма «Доступні кредити 5-7-9%» вже дозволила інвестувати 800 млн грн в розвиток бізнесу та рефінансувати 2,4 млрд грн кредитів підприємців для подолання коронакризи.

Останні зміни задля спрощення доступу до програми запрацювали в липні, але кредити отримує лише кожен шостий заявник.

Що треба знати про еволюцію «5-7-9» та як успішно взяти в ній участь – розкаже заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Дмитро Романович.

Дмитро Романович – заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Понад 15 років в сфері інвестиційного менеджменту. В 2017-2018 рр. – взяв участь в програмі «Ukrainian Emerging Leaders» у Стенфорді. Працював проектним менеджером та старшим консультант в ЄБРР. Співавтор програми державної підтримки бізнесу – «Доступні кредити 5-7-9%».

Початок онлайн зустрічі 13 серпня об 11 годині.

Всі деталі та реєстрація за посиланням – https://bit.ly/3frJG5P