Відбулися земельні торги

Дата: 04.08.2020 16:11

31 липня 2020 року об 11.00 годині в Будинку культури Демидівської селищної ради відбулися земельні торги:

1. Аукціон по передачі в оренду строком на 25 років на конкурентних засадах земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель торгівлі кад. № 5621455300:01:000:1473 площею 0,0150 га в смт. Демидівка по вул. Луцька, 2а Демидівського району Рівненської області. Організатор торгів – Демидівська селищна рада в особі селищного голови Іщука Віктора Миколайовича, представники організатора: начальник відділу у Демидівському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Кондратюк Катерина Іллівна. Аукціон провів ліцитатор Букацький Сергій Васильович. Для участі в торгах оформили та подали заяви 3 учасники:

• учасник №1  гр. Собчук Жанна Миколаївна;
  • учасник №2 гр. Зубчук Тетяна Юріївна;
  • учасник №3 гр. Деркач Олег Вікторович.

Стартова річна орендна плата була 7210,52 грн 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (крок №1), за результатами торгів складено протокол та визнано переможцем торгів учасника №1 Собчук Жанну Миколаївну річна орендна плата становитиме 8219,92 грн 13,67987% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (крок №28). Після чого було укладено та підписано договір оренди з переможцем, встановленим за результатами торгів.