Центр спільних дій запустив Всеукраїнський конкурс плакатів “Твоя влада. Знай своє місце”.

Дата: 05.08.2020 11:25

Центр спільних дій приймає роботи на Всеукраїнський конкурс плакатів “Твоя влада. Знай своє місце”. Організовуючи цей конкурс, Центр спільних дій пропонує почати роботу над поширенням такої корисної звички, як участь в житті своєї громади та систематичний вплив на ухваленні рішень.

Найголовніше - на переможців конкурсу чекає грошова винагорода та призи від партнерських організацій! А їхні роботи побачить вся Україна не тільки онлайн, але й на виставках.

Детальніше про конкурс: https://centreua.org/pro-konkurs