Дата: 26.01.2021 14:01

Демидівська селищна рада пропонує до продажу на земельних торгах  право оренди строком на 49 років земельної ділянки для розміщення та експлуатації  будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства.

Земельна ділянка розміщена в смт Демидівка по вул. Луцька (біля автозаправочної станції).

Площа земельної ділянки, яка пропонується до продажу права оренди  0,1900 га,  кадастровий номер 5621455300:01:000:1496.

Стартовий розмір річної орендної плати - 6 відсотків від нормативної грошової оцінки, що становить 18266,66  гривень.

Бажаючим взяти участь в аукціоні звертатися у відділ земельних відносин Демидівської селищної ради за адресою: смт. Демидівка вул. Миру, 21.