15 червня волонтерський табір БУР завершив свою десятиденну роботу в Демидівці. Протягом цього терміну в нашій громаді працювали 20 волонтерів з усієї України, а також із США та Швейцарії.

Протягом цього часу вдалося втілити всі задумані активності:

намалювати мурал на стіні, що огороджує селищний стадіон;

допомогти потребуючим сім’ям в покращенні житлово-побутових умов, відремонтувавши два будинки у селах Глибока Долина і Лопавше;

провести спільні активності, зустрічі і кіноперегляди, музичні вечори.

Підсумком цієї натхненної праці стало урочисте відкриття муралу на стадіоні. Для гостей та волонтерів провели цікаву презентацію, пікнік під музичний супровід, а закінчилося все дружнім спілкуванням.

Дякуємо координаторам, які планували різноманітні активності для гостей, опікувалися ними та активно працювали ці тижні разом з ними! Це – Анастасія Дишкант, Сергій Щербатюк і Володимир Колесник. А ще Діані Приймак, яка фотографувала найкращі моменти таборування! Подяка усім волонтерам за їх допомогу нашій громаді, активну життєву позицію та працю задля розбудови України. Адже Україна починається з кожного з нас.