Оголошення про проведення конкурсу  з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення робіт з  незалежної експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення робіт з незалежної експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності територіальної громади

Оголошення про проведення конкурсу

На щиті повертається Герой... ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

На щиті повертається Герой...

Просимо всіх мешканців громади сьогодні, 3 жовтня,  о 10:45 годині створити коридор слави, гідно зустріти Захисника ДМИТРА ЯРЕМЧУКА та провести до рідної домівки  в смт.Демидівка, вул Б.Хмельницького, де пройде прощання та  розпочнеться чин похорону.

У разі несплати підприємцем єдиного внеску – страховий стаж нараховуватися не буде Податкова інформує

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує платникам податків, що 24 лютого 2022 року, відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», в Україні введено режим воєнного стану. 15 березня 2022 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» № 2120-IX відповідно до якого з 01 березня 2022 року до припинення воєнного стану, а також протягом дванадцяти місяців після такого припинення фізичні особи – підприємці, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, члени фермерського господарства, мають право не сплачувати єдиний внесок за себе.